NXT D-Cam Mono

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem żyłki, która będzie w stanie poradzić sobie w najcięższych warunkach, to wybór jest jeden! NXT D-Cam Mono, to produkt sprawdzony nie tylko przeze mnie, ale przez wielu wędkarzy na całym świecie!

nxt 2

Jak wszyscy wiemy jest to jeden z elementów naszego karpiowego ekwipunku, do którego musimy mieć pełne zaufanie! Gwarantuje, że tak właśnie jest! Dzięki tej żyłce, udało nam się podczas sierpniowo-wrześniowej zasiadki na zbiorniku Elektrownii Rybnik, wyciągnąć wiele wspaniałych karpi. I nie rzucam słów na wiatr, ponieważ jestem przekonany, że gdyby nie ona, pewnie nie mielibyśmy tylu ogromnych ryb na macie!

nxt 3

NXT D-Cam Mono charakteryzuje się nieprawdopodobną wytrzymałością na przetarcia! i to głównie ta cecha pozwoliła nam wygrać walkę z rybami, które niejednokrotnie parkowały w pomoście, korzeniach i bojach żeglarskich. Kolejną istotną zaletą jest stosunkowo mała rozciągliwość, która pozwoliła nam wywozić nasze zestawy na odległość ponad 400 metrów!

??????????

Gorąco zachęcam wszystkich do wypróbowania tego produktu. Gwarantuje, że jak już raz nawiniecie ją na swoje szpule, to o innej nawet nie pomyślicie!

Do zobaczenia nad wodą!
Robert Muszak

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s